O klubie

Klub Fast Dogs działa już od 2006r, jednak oficjalną nazwę przyją dopiero po 2 latach - 1 sierpnia 2008r.

    Gdy skład i treningi powoli zaczynały się rozsypywać, a zbliżała się majówka, pomyślałam, że dobrym pomysłem na scalenie grupy byłoby zebrać ich, oraz kilka osób zainteresowanych w jedno miejsce, aby poćwiczyć, posiedzieć przy grillu ... po prostu miło spędzić czas. Napisałam informacje o spotkaniu na forum dogomanii i o dziwo zainteresowani przybyli ze Szczecina, a nawet i z Międzyzdroji wszyscy się wtedy świetnie bawiliśmy. Po pewnym czasie zaczęto wypytywać kiedy następne takie spotkania, a więc ustalałam daty i spotykaliśmy się na przepięknej łące koło Goleniowskiej stadniny. Psy miały teren do wybiegania oraz mogły schronić się przed słońcem w cieniu lasu.
    Na jedno ze spotkań zaprosiłam Dianę (klub Psia Farma), która wspaniale szkoli psy. Bardzo dużo nam pokazała, i odpowiadała na wszystkie zadane jej pytania.
    Po takim zainteresowaniu tym sportem w Goleniowie pomyślałam aby otworzyć klub agility, część osób mówiło, że to raczej się nie uda, ale dzięki Dianie, za co bardzo pragnę jej podziękować, uwierzyłam, że to może się udać. W tym przekonaniu utwierdziła mnie również historia sopockiego klubu agility Baltic Agility Team (BAT), Ci wspaniali ludzie z ogromną pasją dążyli do celu, który osiągneli.
To dzięki temu 1 sierpnia 2008 roku wraz z Agnieszką wybrałyśmy nazwę klubu i 24 września poinformowałam o otwarciu  psiarzy z Goleniowa.

Nasze marzenia się spełniły, dn. 29 kwietnia 2009 roku, porzegnaliśmy się z pastuchami, a treningi od tego dnia odbywają się na profesjonalnym torze przeszkód.
Rozpiskę treningów agility można zobaczyć w dziale >>treningi<< .